Warunki dostawy
119
page-template-default,page,page-id-119,page-child,parent-pageid-115,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Warunki dostawy

warunki dostawy

Nie lubisz długo czekać na swoją przesyłkę? My też, dlatego sprawna realizacja i dostawa Twojego zamówienia to dla nas priorytet!

Czas dostawy – jest uzależniony od rodzaju produktu i wynosi od 3 do 21 dni – 99% przesyłek dociera do naszych Klientów w przeciągu 5 dni. Jeśli w opisie produktu nie został wskazany termin dostarczenia, bardzo prosimy sprawdzić dostępność przed zakupem. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas dostawy wynosi ok 14 dni roboczych. Czas dostawy może się wydłużyć w wyniku braku obecności Klienta (lub innych osób, które mogą odebrać dostawę) pod podanym adresem dostawy, braku kontaktu z kurierem lub z innych przyczyn zależnych od firmy kurierskiej.

Opłata za przesyłkę zamówionych przedmiotów definiowana jest przez projektantów. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie w zależności od towaru, jego gabarytów, a także wybranego spedytora. Za wysyłkę towaru odpowiadają projektanci – w tym za pakowanie i wybranie odpowiedniej firmy wysyłkowej. metkaBALETKA nie dolicza do przesyłki żadnych opłat dodatkowych.

Ponieważ projektanci wysyłają przesyłki indywidualnie z różnych lokalizacji w Polsce, do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki. W przypadku jednak gdy zamówione przedmioty pochodzą od jednego projektanta, zamówienie wysyłane jest jedną przesyłką, a opłata za przesyłkę liczona jest tylko raz.

Opłata za przesyłkę zagraniczną liczona jest w taki sam sposób jak powyżej.