FAQ - metkaBALETKA
117
page-template-default,page,page-id-117,page-child,parent-pageid-115,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

FAQ

Nie mogę się zalogować – Jeżeli nie możesz się zalogować upewnij się, że wpisywana nazwa użytkownika i hasło są wpisywane poprawnie. Zwróć uwagę na wielkie, małe litery i polskie znaki. Jeżeli nadal nie udało Ci się zalogować, skontaktuj się z nami : kontaktmetkabaletka@gmail.com a z pewnością Ci pomożemy :).

Płatność za zamówienie – Dostępne formy płatności to : przelew bankowy, płatność przy odbiorze, karta kredytowa/płatnicza

Wszystkie szczegóły dotyczące finalizacji transakcji zostaną automatycznie wysłane na Twój adres e-mail. W przypadku gdybyś nie otrzymał wiadomości należy dokonać płatności na konto :

VOI sp. z o.o.

ul.Internetowa 45
03-290 Warszawa

nr. konta mbank
75114020040000360275666220

Prosimy o wypełnienie pola TYTUŁEM : nr zamówienia lub nr przedmiotu, nazwa przedmiotu, nick

Przelewy z zagranicy:

Numer IBAN metkaBALETKA:
PL75114020040000360275666220

Przy dokonywaniu przelewu należy podać kod banku (kod SWIFT/PIK):
mbank

Dane do przelewu:
VOI sp. z o.o.
ul. Internetowa 45
03-290 Warszawa

UWAGA! Na podstawie Tabeli Opłat i Prowizji naszego banku mbank, kwota każdego przelewu z zagranicy pomniejszana jest o opłatę manipulacyjną w wysokości:

– 11zł dla przelewów innych niż SEPA.
– 5zł dla przelewów SEPA (przelew zlecony w walucie EURO i z państwa należącego do SEPA).

Dokonując przelewu z zagranicy prosimy doliczyć odpowiednią kwotę(powyżej) do kwoty zakupów.

Księgowanie wpłat – Dokonanie płatności za zamówienie nie oznacza, że wpłata trafi na nasze konto w tym samym momencie. W przypadku płatności kartą kredytową / płatniczą lub poprzez konto PayPal, wpłata dociera do nas zazwyczaj w przeciągu 15min a zamówienia przekazujemy do realizacji niemal natychmiast (oprócz dni wolnych). W przypadku płatności na konto bankowe wpłata księgowana jest zgodnie z harmonogramem tzw. sesji międzybankowych – ELIXIR. Każdy bank dokonuje rozliczeń o różnych porach dnia, dlatego wpłata może być księgowana na naszym koncie z niewielkim opóźnieniem.

Bezpieczeństwo transakcji – Firma VOI sp. z o.o., jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Dzięki aktywnemu udziałowi metkaBALETKA w przebiegu transakcji zarówno Kupujący jak i Sprzedający mogą liczyć na bezpieczeństwo i należyte wykonanie transakcji. W ten sposób obie strony transakcji znacznie ograniczają ryzyko nie wykonania umowy kupna – sprzedaży.

Zapomniałem hasło – Aby zresetować swoje hasło wystarczy skorzystać z funkcji przypominania hasła. Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail podany przy rejestracji. Nie wypełniaj obu pól jednocześnie.

Gdzie mogę umieścić komentarz do zamówienia – Dodatkowe uwagi odnośnie zamówienia możesz umieścić w ostatnim kroku przed przejściem do strony płatności.

Czy mogę zamówić produkty szyte na wymiar – Jeśli chcesz zamówić taki produkt najpierw skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego wybierając  interesujący Cię produkt lub skontaktuj się z nami kontaktmetkabaletka@gmail.com. Po potwierdzeniu takiej możliwości poinformujemy Cię jak złożyć zamówienie. Pamiętaj, że w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie, nie ma możliwości zwrotu, lub wymiany.

Zwroty – jeśli chciałbyś zwrócić lub wymienić zakupiony produkt skontaktuj się z nami kontaktmetkabaletka@gmail.com