Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport
22251
post-template-default,single,single-post,postid-22251,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport

MODNE KOLORY WIOSNA LATO 2018

Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport

Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport

Instytut Pantone już ogłosił listę najmodniejszych kolorów na sezon wiosna lato 2018. Zgodnie z opiniami ekspertów amerykańskiego autorytetu w dziedzinie barw, po raz kolejny to kolory będą głównym motywem definiującym kolekcje projektantów. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, domy mody zdecydują się na promowanie w swoich ofertach szerszej gamy odcieni.

Fashion Color Trend Report to 12 topowych barw na nowy sezon dla kobiet i mężczyzn, ale również 4 odcienie, które wykraczają poza jeden okres w modzie i mogą stać się bazą każdej garderoby. Tym razem kluczem dla opracowania palety, było dostrzeżenie „pragnienia kolorystycznej ekspresji”, a na liście znalazły się zarówno odważne i energetyczne odcienie, jak i te spokojniejsze, które wprawiają w dobre samopoczucie. Główne hasła, które przyświecały Pantone podczas tworzenia raportu, to optymizm, pewność siebie oraz witalność. Sezon wiosna lato 2018 ma stać pod znakiem miksowania przez projektantów rozbieżnych palet kolorystycznych i tym samym zachęcania odbiorców do eksperymentów na tym polu.

Bezpośrednie skojarzenie żółtego koloru jest oczywiste – słońce, czyli energia, chęć do życia, radość i szczęście.  Żółty to kolor, który  nie zawsze da się dobrze skomponować z innymi kolorami. Praktycznie żaden odcień żółci nie lubi konkurencji. Najlepiej pasuje do czarnego, niebieskiego, białego i szarego. W związku z nowymi kolorami powstały dwa nowe topy:  top SUN oraz zestaw NORA. Na sali treningowej pojawił się kolor i dużo optymizmu i świeżości. Obok takich zestawów nikt nie przejdzie obojętnie.

ŻÓŁTY – TRENDY KOLORY WIOSNA LATO 2018

Meadowlark. Odważny, jasny, żywy odcień żółtego, który akcentuje nadejście wiosny – okresu światła, wigoru i radości.

TOP SUN| Dowiedz się więcej

TOP SPORTOWY SUN AKROBATYKA, GIMNASTYKA, TANIEC

Zestaw NORA| Dowiedz się więcej

Zwróćcie uwagę też na stroje do disco dance, które zawierają kolor żółty.

Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport Modne kolory wiosna lato 2018 taniec i sport

Co sądzicie o tym kolorze?

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.