Look of the day: szary zestaw Loren
22094
post-template-default,single,single-post,postid-22094,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Look of the day: szary zestaw Loren

Look of the day: szary zestaw Loren

Look of the day: szary zestaw Loren

LOOK OF THE DAY: SZARY ZESTAW LOREN

 Dzisiaj na tapetę bierzemy jeden z nowszych zestawów czyli LOREN. Dlaczego wybrać akurat SZARY ZESTAW LOREN?

Zestaw taneczny Loren taniec akrobatyka gimnastyka

Po pierwsze – uniwersalny

Kolor szary pasuje do każdego typu urody. Wszelkie odcienie szarości zapraszają do wariacji modowych. Szary można zestawić niemalże z każdym kolorem. Do topu z zestawu LOREN można dobrać każdy inny kolor spodenek. Można więc puścić wodze fantazji. Każdy pomysł na stylizacje z wykorzystaniem szarego zestawu LOREN to strzał w dziesiątkę! Można go nosić na treningi lub wykorzystać na zawody.

Zestaw taneczny Loren taniec akrobatyka gimnastyka

Po drugie – elegancja

Kolor szary określa potrzebę równowagi i wyciszenia bez manifestowania uczuć na zewnątrz. To kolor skrywanych emocji. Jest niezwykle elegancki i kobiecy. Jest świetnym rozwiązaniem dla lirycznych i współczesnych układów choreograficznych oraz można go wpleść w codzienne stylizacje.

Po trzecie – ponadczasowy

Jedną z największych zalet posiadania zestawu LOREN jest fakt, że szary kolor nigdy nie wychodzi z mody. Szary to klasyka, którą można zestawić z praktycznie każdym kolorem i wzorem. Powiększając swoją taneczną garderobę o zestaw LOREN można być pewnym, że będzie modny w każdym sezonie. To oznacza, że na pewno go wykorzystasz w 100%.

a

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.